"گروه دمـــا بخـــار مشهد " دیگ بخارمشهد،دیگ آبگرم، دیگ روغن داغ ، کارواش بخار،استخر،بویلر بخار،دیگ

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14)

 

واحد فروش

051-38472563

 

خط مستقیم

051-38472536

 

فیلم انفجار دیگ بخار به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی

 

انفجار دیگ بخار

 

ما در خیلی از مواقع شاهد انفجار دیگ بخار هستیم و لذا تحقیق در خصوص علت انفجار دیگ های بخار سبب می شود ما سعی کنیم دچار چنین تجربیات تکان دهنده ای نشویم.

 

خیلی از خریداران متاسفانه با کم توجهی به خطرات یک دیگ بخار هیچ توجهی به اهمیت بالابودن ایمنی ساخت و بهره برداری آن نمی باشند و این سهل انگاری در خیلی از موارد سبب بروز حوادث تکان دهنده ای می شود

 

شرکت بازرسی آستاکو کلیپی از شرایط بعد انفجار یک دیگ بخار ارائه نموده است و لذا این کلیپ در این مقاله در اختیار شما قرار می گیرد.

 

 

انفجار دیگ بخار

 

 

در این ویدئو از انجار دیگ بخار ما شاهد پرتاب شدن دیگ به فاصله 100 متری از محل نصب هستیم البته ارائه کننده کلیپ اعلام نکرده است که این اتفاق در ایران در کشور دیگری اتفاق افتاده است.

ولیکن اهمیت موضوع فقط دانستن و یادآوری میزان خرابی و شدت انفجار در دیگ های بخار فایر تیوب است زیرا ساختار این دیگ های طوری است که اگر مطابق استاندارد ملی طراحی و تولید و بهره برداری نشود احتمال این حوادث ناگوار دور از انتظار نخواهد بود.

 

برای مشاهده فیلم انفجار دیگ بخار می توانید از لینک ذیل استفاده نمایید:

 

نوع فایل: Mp4

حجم فایل:15.4 مگابایت

انتشار دهنده: شرکت بازرسی آستاکو

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تمام حقوق مادي و معنوي اين پرتال بویلر و دیگ بخار متعلق به گروه دما بخار مشهد مي باشد و مطالب ارائه شده نيز شامل قوانين مالكيت رايانه اي مي باشند.

Please publish modules in offcanvas position.