معرفی کتاب

مرجع کاربردی بویلرهای آب گرم و بخار صنعتی

معرفی کتاب بویلر

مولفان: مهندس علی فاضل، مهندس پیمان ابراهیمی

ناشر کتاب در مقدمه می‌نویسد: همسو نبودن صنعت و علوم دانشگاهی در کشورمان سبب شده عده کثیری از مهندسان و کاربران بویلرهای آب گرم و بخار صنعتی برای راهبری، تعمیر و نگهداری بویلر و تجهیزات دیگ‌خانه به منابع کاربردی مناسب دسترسی کافی نداشته باشند.

وی ادامه میدهد: کتاب پیش رو با توجه به این مهم و در همین حوزه به صورت کاملا کاربردی نگاشته شده است و برای اولین بار به کمک کلیپ‌های آموزشی کوتاه در دی‌وی‌دی همراه کتاب، خوانندگان را در عین سادگی در جریان ریزترین نکات می‌گذارد.

برای تهیه کتاب فوق با شماره ۰۲۱-۷۷۶۰۳۸۸۳ تماس حاصل فرمایید.

۲- ژنراتور‌های بخار و دیگ‌های بخار ضایعات حرارتی

کتاب “ژنراتور‌های بخار و دیگ‌های بخار ضایعات حرارتی” بر جنبه‌های طراحی و عملکرد حرارتی تولید‌کننده‌های بخار، HRSGها و لوله آتش، دیگ‌های بخار ضایعات حرارتی لوله آب شامل گرم‌کننده‌های هوا و اکونومایزر‌های چگالشی، تمرکز می‌کند.
بیش از ۱۲۰ مسئله واقعی در این کتاب کاملا کار شده است که به مهندسان نیروگاه در ارزیابی دیگ‌های بخار جدید یا ایجاد تغییرات در اجزای موجود دیگ بخار بدون کمک پشتیبان‌های دیگ بخار، کمک خواهد کرد. همچنین گرایشات و تحولات اخیر در طراحی و فناوری دیگ بخار را بررسی می‌کند…

سال ۲۰۱۴ | ۵۳۹ صفحه | ISBN: 9781482247121 | ۱۴ MB |
Steam Generators and Waste Heat Boilers: For Process and Plant Engineers (Mechanical Engineering)
نویسنده: V. Ganapathy
انتشارات: CRC Press
ISBN 10: ۱۴۸۲۲۴۷۱۲۷
ISBN 13: ۹۷۸۱۴۸۲۲۴۷۱۲۱

و ایده‌های جدیدی برای بهبود کارآیی دیگ بخار و کاهش افت فشار گاز ارائه می‌دهد.

کتاب پیش رو به مهندسان نیروگاه در درک و ارزیابی عملکرد ژنراتور‌های بخار و دیگ‌های بخار ضایعات حرارتی در هر باری، کمک می‌کند

.

زبان اصلی لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهار =