پکیج کارواش بخار (نانوبخار)

پکیج کارواش بخار چیست؟

استفاده از بخار برای شستشوی ماشین ها در کارواش ها از چند سال گذشته رونق گرفته است و با توجه به مزایای کارواش بخار ، تولید این محصول برای اولین بار توسط این شرکت به انجام رسیده است.

توجه : افرادی بدون توجه به اهمیت استاندارد و ایمنی دستگاه فقط با ساخت دیگ های غیر استاندارد تولید بخار اقدام به سودجویی نمودند که لازم است مشتریان به اهمیت ایمنی دیگ و بویلر بخار توجه داشته باشند.

لازم به ذکر است که متاسفانه در سال های اخیر برخی افراد در راستای سودجویی و فریب بیشتر اقدام ساخت روکش و ظاهر زیبا برای دیگ های بخار غیر استاندارد نموده که این علاوه بر اینکه ظاهر دیگ غیر استاندارد را از چشم بازرسان مخفی کرده اند بلکه امور تعمیرات و سرویس دیگ را نیز دشوار نموده که می تواند سبب بروز خطرات مهم ناشی از عدم توانایی کنترل و مشاهده خطاهای کاری دیگ بخار می شود.

لذا توصیه می شود به این موضوع هم اهمیت داده شد.!!

پکیج کارواش بخار

این پکیج در اصل نوعی مولد بخار می باشد که برای استفاده در امر شستشوی ماشین ها شامل: داخل شویی، روشویی و موتور شویی طراحی و تولید شده است.

این دستگاه ارائه شده از نوع صنعتی می باشد که دارای فشار بخار بالا (درحد استاندارد) و کارکرد و اپراتوری آسان می باشد و این پکیج طوری طراحی شده است که به راحتی نصب می گردد و بخار تولید شده نیز بدون آب می باشد. در این دستگاه پکیج بخار بر اساس حداکثر مصرف بخار، نازل و اتصالات نصب شده است و امکان این که چند نفر هم زمان بتوانند عمل بخار شویی را به انجام برسانند فراهم شده است و تعداد این نازل ها بسته به سفارش مشتری از تک نازل الی ۲۰ نازل همزمان قابل طراحی و تولید می باشد.

برای تعداد بیشتر نیز امکان طراحی و تولید وجود دارد ولیکن بطور متعارف در کارواش های بخار بیشتر از تعداد چهار نازل همزمان استفاده می گردد.

مشهد بویلر برای اینکه امکان ارائه بهتر اطلاعات، فیلم و تصاویر و غیره مهیا شود و از طرفی نیز با توجه به اهتمام توسعه تولید محصولات جدید بخارشو در صنایع مختلف اقدام به ایجاد واحد تولید و بخش اختصاصی بنام ” SteamWash ” نموده است.

لذا علاقه مندان برای کسب اطلاعات تکمیلی و همچنین مشاهده تصاویر و فیلم های کارواش بخار می توانند به سایت اختصاصی صنایع دما بخار مشهد در آدرس ذیل مراجعه نمایید

برای اینکه از فرآیند شستشوی بخار در کارواش بخار علاقه مندان کسب اطلاع نمایند اقدام به شستشوی چند نمونه خودرو نموده ایم و فیلم آن را بصورت کلیپ های قابل مشاهده در اینترنت در لینک ذیل قرار داده ایم در صورت تمایل می توانید مشاهده فرمایید.

نکته : برای مشاهده به دلیل اینکه فرمت فیلم ها flv می باشد از نصب فلش پلیر مرورگر خود مطمئن شوید.

پکیج پکیج بخارشوی صنعتی چیست ؟

ویدئو و فیلم شستشوی داخل ماشین با بخار

هشدار به خریداران این دستگاه

کارواش های بخار سیار

اهمیت خرید کارواش بخار استاندارد

برتری کارواش بخار به کارواش قدیمی

کلیپ و فیلم شستشوی بدنه و روشویی ماشین با کارواش بخار

کلیپ فیلم شستشوی رینگ و لاستیک با کارواش بخار

کارواش بخار سواری (بخارشویی کارواش) چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =